Ã–VRIGT / Musikinstrument / Flygel 10941687

nr 1094 1687

Flygel

Petrov, Tjeckoslovakien, Modell 4, 68125

Kondition: slitage, skador

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 6 mars 2017
kl 19:30:12